در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
آميا
لینک ها
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مدير
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۷:۵۱

افرادي كه در زمينه ميكروپيگمنتيشن فعاليت دارند رنگ هاي موجود در اين بازار را به سه طيف تيره، روشن و متوسط مي شناسند در حاليكه امروزه اكثر مشتريان اين افراد كساني هستند كه از مشكلات ناشي از تاتوهاي قبلي با رنگ هاي قرمز يا خاكستري و … رنج مي برند. رنگدانه هاي ميكروپيگمنتيشن آميا با تنوع 54 طيف رنگي گوناگون براي نخستين بار امكان يك تركيب رنگ حرفه اي را براي متخصصين آرايش دائمي ايجاد نمود چرا كه براي رفع تاتوهاي قديمي قرمز، خاكستري و … سه طيف تيره، متوسط و روشن به هيچ عنوان پاسخگوي نياز مشتريان نبود.

به دليل رعايت اصول زيست سازگاري و به حداقل رساندن عوارض القاي رنگدانه به پوست، يكي از اعتراضات كاربران همواره در خصوص ماندگاري رنگ ها بوده است. در همين راستا سالهاست كه متخصصين تحقيق و توسعه كمپاني به دنبال فرمولاسيون جديدي بوده اند كه ضمن رعايت اصول ايمني و بهداشتي داراي ماندگاري بالايي باشد.

آميا افتخار دارد گروه جديدي از رنگدانه هاي ميكروپيگمنتيشن، تحت عنوان رنگ هاي ارگانيك، معرفي نمايد كه با ويژگي هاي منحصر به فرد خود خدمات حرفه اي يك پيگمنتر را متحول خواهد ساخت. رنگ هاي ارگانيك ضمن رعايت اصول ايمني و زيست سازگاري ماندگاري بالايي را به شما هديه مي دهد.

لاين ارگانيك رنگ هاي آميا اولين نسل رنگ هاي ميكروپيگمنتيشن فاقد اكسيد آهن مي باشد، اين رنگ هاي جديد تمام خواسته هاي متقاضيان از يك رنگ خوب مانند زيبايي، سهولت كاربري و به ويژه نتايج درخشان و منحصر به فرد را ارائه مي دهند. اين رنگ ها فاقد فلزات سنگين مي باشند.

دستگاه تاتو

 

دستگاه ميكروپيگمنتيشن

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۷:۳۶

مد و زيبايي همواره در طي زمان بسته به سلايق هنرمندان و نياز هاي جامعه در حال تغيير است، اما گاهي برخي از اقدامات پيروان مد اثرات غير قابل بازگشتي براي آنها در پي دارد و پس از تغيير مد افراد را براي خلاص شدن دچار دردسرهاي بسياري مي كند، از اين موارد مي توان به كارهاي مانند پيرسينگ، جراحي هاي پلاستيك صورت، استفاده از پروتزها و تاتو كردن اشاره نمود.

در خصوص تاتو در سال هاي گذشته افراد با مشكلات زيادي پس از تاتوي صورت روبرو مي شدند كه گاهاً اشتباه پشت اشتباه سبب آسيب جدي و بعضا جبران ناپذير به زيبايي آنها مي شد.

در سال هاي اخير با تغيير روش هاي تاتو اين مشكلات كمتر مشاهده مي شوند، تاتوي ابرو پيش از اين به صورت كامل و با پركردن ابرو به شكل مصنوعي صورت مي‌گرفت، با نو آوري در انجام كار و توليد دستگاه هايي كه مي‌توان با آنها ظرافت بيشتري ايجاد نمود و همينطور رنگدانه هايي كه به رنگ طبيعي مو نزديك تر بود، تمايل به سمت طراحي هاي طبيعي تر بيشتر شد. شايد كلمه هاشور ابرو رادر سال هاي اخير از عوام شنيده باشيد.

در حقيقت روشي كه در آن موهايي ظريفي بينابين ابروها و به شكل طبيعي توسط كاربران ترسيم مي شود به قسمي كه حتي الامكان تشخيص انجام كار در چهره افراد امكان پذير نباشد به هاشور ابرو معروف شده است.

اما متاسفانه به علت ورود افراد غير حرفه اي در حوزه زيبايي و گاهاً آموزش هاي غير اصولي، بعضاً شاهد انجام هاشور ابرو به شكل بسيار غير طبيعي هستيم.

توصيه مي شود افرادي كه قصد انجام خدمات آرايش دائم دارند در انتخاب مكان انجام دقت بسياري داشته باشند چرا كه ايجاد چهره اي غيرطبيعي تنها بخشي از پيامد هاي انتخاب ناصحيح است و عدم رعايت بهداشت، ريسك عفونت و انتقال عفونت و بيماري از ديگر عوارض انتخاب ناصحيح مي باشد. بويژه در سال هاي اخير نظارت بيشتري توسط مسئولين سلامت كشور بر اين امر وجود دارد و استاندارد هاي لازم و الزامات اين كار تدوين و به كليه مراكز اعلام شده، پس هر چند تا نقطه مطلوب فاصله زيادي وجود دارد توصيه مي شود صرفاً به مراكزي مراجعه شود كه در حين انجام كار به شكل حرفه اي و طبيعي از محصولات مورد تائيد و مجاز استفاده مي كنند و همچنين كليه اصول بهداشتي را رعايت مي كنند.

دستگاه تاتو

دستگاه ميكروپيگمنتيشن

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۷:۱۹

رنگهاي شركت آميا در كشور آلمان ساخته شده و استاندارد ResAP(2008)1 اروپا و نيز قوانين و مقررات سختگيرانه تر را نيز در اروپا گذرانده اند. مصوبهResAP(2008)1 سخت گيرانه ترين تستها و قوانين را براي رنگ هاي تاتو را در سراسر دنيا داشته كه حاصل تحقيقات و بحث هاي فراواني است و رنگ هايي كه اين استاندارد را دارند بالاترين سطح ايمني و كمترين ريسك براي سلامتي را دارا مي باشند، اين مصوبه شامل تستهاي بسيار دقيق و مهم زير مي باشند:

 1. آمين هاي آروماتيك شناخته شده در ايجاد سرطان (20 ماده)
 2. مواد كارسينوژن در دسته بندي 1 و 2و 3 در دايركتيو شوراي 1967 ، June 27th of EEC/ 548 / 1967 (7ماده)

3. رنگ هاي با ويزگي كارسينوژنيك و موتاژنيك و نيز با خصوصيات ايجاد حساسيت و سميت و واكنشهاي آلرژيك (35 ماده )

4. فلزات بعنوان ناخالصي (13 ماده )

5. هيدروكربنهاي آروماتيك حلقوي (PAH) و (Bap)

6. تستهاي ميكروبيولوژيكي براي استريليتي

اين رنگ ها فاقد هر نوع پيگمنت (رنگدانه) سمي و مواد نگهدارنده مصنوعي و آمين هاي آروماتيك نيز مواد شيميايي و فلزات سنگين وسمي بوده وتمامي اين رنگ ها در آزمايشگاه درماتست به عنوان آزمايشگاه رفرنس كشور آلمان از نظر واكنشهاي حساسيتي و نيز تست هاي ميكروبيولوژيكي مورد بررسي قرارگرفته و مورد تاييد اين آزمايشگاه مي باشند .

اين رنگها حداكثر ايمني و سازگاري را با پوست داشته و در صورت اختلاط با هم نيز هيچگونه تغييرات شيميايي در آنها ايجاد نمي شود . زيست سازگار بودن اين رنگ ها مانع از ايجاد واكنش و آلرژي در بدن شده و ايمني رنگ ها را به حداكثر مي رساند ، اين ويژگي رنگ هاي آميا را حتي از رنگ هاي ديگر در ايالات متحده و ساير كشورهاي اروپايي هم متمايز كرده است .

در كشور ايران نيز رنگهاي آميا داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت بوده و تمامي اين رنگ ها در آزمايشگاه دانشگاه تهران تست شده اند و هيچ گونه حساسيت ويا عفونتي از آنها گزارش نشده است.

دستگاه تاتو

دستگاه ميكروپيگمنتيشن

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۷:۰۰

تاتو عملي است كه با رنگ‌هاي مختلف براي زيبايي و گاهي هم درمان از ديرباز انجام مي‌گردد. شايع‌ترين رنگ‌هاي مورد استفاده در تاتو سبز، قهوه‌اي و مشكي است البته رنگ‌هاي ديگري مانند سفيد و قرمز هم ممكن است در تاتو استفاده شود

تاتو در ايران مشابه روش هاي تاتو در جوامع غربي مي باشد. سوزن الكتريكي، وسيله اصلي كار در تاتو كردن است. نوع رنگ مصرفي نيز بسيار مهم است. رنگ ها بايد استاندارد، بهداشتي و سازگار با پوست بدن باشند. گاهي رنگ هاي گياهي به جاي رنگ هاي شيميايي استفاده مي شوند كه اغلب باعث حساسيت پوستي و ناراحتي شخص مي شود و حساسيت به رنگ هاي گياهي بيش از رنگ هاي شيميايي گزارش شده است.

در انواع تاتوي درماني اغلب از تك رنگ مشكي، آبي تيره يا قهوه اي استفاده مي كنند، اما در “تاتوي دكوراتيو” به دليل تزييني بودن از رنگ هاي مختلف براي رنگ آميزي طرح بهره مي برند.

رنگ هاي مورد استفاده و منابع توليدي اين رنگ ها عبارتند از: رنگ سياه يا آبي تيره از كربن، قرمز از رنگ هاي گياهي يا جيوه، آبي روشن از آلومينات كبالت، سبز از اكسيد جيوه يا كروم، زرد از سولفيد كادميوم و رنگ قهوه اي از اكسيد آهن يا گل اخري.

منشا تمام رنگهاي بكار گرفته شده در خالكوبي ها ( تاتو ) گياهي و يا شيميايي است كه مواد شيميايي بيشتر بكار گرفته مي شود تنوع استفاده از رنگ ها براي انجام تاتو بسيار وسيع است و مي توان با تركيب چندين رنگ رنگهاي تركيبي تهيه كرد

عمده ترين موادي كه در رنگهاي تركيبي كه براي رسيدن به رنگ دلخواه درتاتو مورد استفاده قرار مي گيردند عبارتند از : اكسيد آهن – دي اكسيد تيتا نيوم –جوهرسياه ( كربن ) – جوهرآبي – جوهر سبز – جوهر زرد – جوهر نقره اي تاتو هايي كه كربن و جوهر سياه در آن بكار رفته عمدتا تاتو را به رنگ تيره و سياه در مي آوردند . تاتو هايي كه توسط رنگدانه هاي حاوي اكسيد آهن و دي اكسيد تيتانيوم ( Flesh ) رنگي شده اند ، تيره نوك موادي خواهند بود و چنانچه جوهر آبي يا سبز يا زرد بكار رود رنگ تاتو نيز به همان شكل به آبي يا سبز يا زرد تمايل مي شود .

البته بيشتر رنگ هاي تاتو جوهر نيستند بلكه تركيبي از پيگمنت ها (رنگدانه ها) در يك محلول بصورت سوسپانسيون هستند كه اغلب اين رنگدانه ها نيز گاه گياهي و امروزه بيشتر نمك هاي فلزي ومواد معدني و آلي صنعتي و نيز رنگدانه هاي پلاستيكي هستند كه باعث واكنشهاي آلرژيك و نيز واكنشهاي فتو توكسيك و ايجاد زخم با قرارگرفتن در معرض آفتاب و اشعه ماوراء بنفش بخصوص با رنگدانه هاي پلاستيكي كه رنگ هاي قوي تر و ماندگار تري ايجاد مي كنند مي شوند

در ايران نيز از رنگ هايي كه از همين منابع به دست مي آيند استفاده مي شود، اما متأسفانه در ايران نظارت يا استاندارد خاصي براي نوع رنگ مصرفي و اطمينان از كيفيت آن وجود ندارد و همين امر، فرصتي براي سودجويان بوده و مشكلات حادي براي تاتو شوندگان ايجاد مي كند.

با وجودي كه قوانيني براي استفاده از رنگ شامل نوع رنگ، منابع استخراج رنگ، ميزان استفاده از انواع رنگ ها و … وجود دارد و قوانيني هر چند اندك توسطFDA وضع شده است اما به عقيده بسياري از پزشكان هنوز هم نواقصي در برخي از اين رنگ ها هم ديده مي شود.

استفاده از رنگ هاي غير استاندارد و غير استريل، منجر به انواع آلرژي هاي زودرس و عفونت هاي باكتريال مي شود.وقتي يك ماده خارجي (مثل رنگ تاتو غير استاندارد و ناسازگار با بدن) به زير پوست وارد مي شود بدن نسبت به آن واكنش نشان داده و در محل تاتو گرانولوم تشكيل ميشود كه به شكل گلوله هاي سفت و برجسته در زير پوست ظاهر ميشوند و گاهي با درد سوزش وخارش همراه هستند و درمان آنها نيز بسيار سخت است

دستگاه تاتو

دستگاه ميكروپيگمنتيشن

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۶:۴۶

قـابل ذكـــر است احتــمال اينكه در جلـسـه اول ميـكروپيگمنتيشـن كليـه نقاط يك رنگ نشـود و نتيـجه كار يكـنواخت نباشـد، وجـود دارد. لذا بعــد از يك ماه آن نواحي كه نياز به ميكروپيگمنتيشن مجدد دارند مشخص شده و بايد در جلسه ترميم اصلاح شوند.

 

براي بدست آوردن رنگ مطلوب چه روشي پيشنهاد مي شود ؟

با توجه به اينكه دامـنه رنگ هاي amiea گسـترده است لذا پيـداكردن رنگ مطلوب كار سختي نيست. اگر تركيبي از چند رنگ مد نظر باشد مي‌توان آنها را در ظرف كوچكي(pot)تركـيب نمود و مورد اسـتفاده قـرار داد. پيشـنهاد مي شـود براي بدست آوردن رنگ مطلـوب همـواره رنگي با يك درجه تيـره تر از رنگ مــورد نظـر انتـخاب شود. زيرا بعـد از ميـكروپيگمنتيشـن و كاشت پيگمنت در پوست، رنگ مـقداري كـم رنگ تر خـواهد شـد.

 

Amiea براي كاهش درد مشتري در هنگام ميكروپيگمنتيشن چه روش يا موادي را پيشنهاد مي كند؟

دستگاه هاي amiea به دليل نوع طراحي و ظرافتي كه دارند حداقل آسيب را به پوست مي رسانند در نتيجه درد كمتري نيز احساس مي شود. همچنين براي كاهش درد، استفاده از بي حسي هاي موضعي پوستي توصيه مي گردد.

 

فرم موافقت نامه انجام ميكروپيگمنتيشن چيست؟اين فرم بر اساس تجربيات موجود در اتحاديه اروپا توسط كمپاني amieaتهيه گرديده است. شما مي توانيد با ارائه اين فرم ضمن ثبت اطلاعات مشتري و اقداماتي كه طي هر جلسه براي ايشان انجام مي دهيد، اطلاعات دقيق تري شامل مواردي كه مي بايست قبل از كار توسط مشتري رعايت شود از قبيل عدم استفاده از داروهاي مسكن، سيگار و قهوه را اطلاع رساني كنيد.

در حقيقت با پر نمودن فرم مربوطه، به كليه سؤالات مشتري پاسخ داده خواهد شد و مشتري دقيقاً مي داند كه چه اقداماتي را مي بايست قبل، حين و بعد از انجام كار، بعمل آورد.

 

چگونه مي توانم فرم هاي موافقت نامه ميكروپيگمنتيشن را براي سالن زيبايي ام تهيه كنم؟

اين فرم ها به زبان فارسي ترجمه شده و شما مي توانيد آنها را در بسته هاي 20 تايي از شركت تهيه نماييد.

 

چگونه مي توانم در دوره آموزشي كمپاني شركت نمايم و اين دوره حاوي چه مطالبي است؟

يكي از خدماتي كه كمپاني amiea به مشتريان ارائه مي دهد آموزش كاربري دستگاه مي باشد. توجه داشته باشيد آموزش فوق جايگزين مجوز كار نبوده و جهت مجوز كار مي بايست به مبادي ذيربط مراجعه نماييد

 

 

دستگاه تاتو

دستگاه ميكروپيگمنتيشن

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]